wtorek, 22 listopada 2016

Jak ozdobić kubek? Albo zamówić u Mint&Pepper:)

Dawno już otrzymałyśmy przepiękne kubki z logo naszego bloga. Wykonawcą był Mint&Pepper, czyli dziewczyna i chłopak malujący ręcznie kubki na życzenie klientów.


      Ciągle inne tematy zaprzątały nam głowy ale wreszcie postanowiłyśmy podjąć temat kubków. Bo choć jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczkami przepięknych kubków od Mint&Pepper i oczywiście takich wspaniałych nie jesteśmy w stanie stworzyć ( brak zdolności plastycznych, odpowiednich materiałów) to jednak pomysł kubka z fajnym, motywującym tekstem wydał nam się kuszący.


Nasze kubki są proste w wykonaniu. Potrzebne nam będą białe kubki i podstawki ( mogą być oczywiście i inne kolory). My kupiłyśmy swoje w Pepco. I najważniejszy element to pisak markerowy do pisania po porcelanie i ceramice. Nasz kupiłyśmy na allegro za całe 15 zł.Teraz wystarczy tylko wybrać interesującą sentencję, aforyzm czy cytat i nanieść go na kubek. Podstawki również ozdobiłyśmy wzorami.Kiedy napisy mamy gotowe wkładamy kubki i podstawki do rozgrzanego do temperatury 220℃. I "pieczemy" około godziny. Po ostygnięciu kubki są gotowe. Co najważniejsze można je myć w zmywarce i nic się z nimi nie dzieje.


I jak wam się podobają nasze kubki?:)


Jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować Mint&Pepper za kubki w ich wykonaniu. Zapraszamy Was do odwiedzenia ich profilu na facebooku i oczywiście złożenia zamówienia. Taki kubek będzie idealnym prezentem na zbliżające się Mikołajki:)
Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz