poniedziałek, 21 marca 2016

Na początek

Oczywiście nasze inspiracje. To przede wszystkim blogi znanych i kreatywnych dziewczyn zachęciły nas do założenia bloga. Chciałybyśmy podzielić się z Wami naszymi autorytetami w dziedzinie DIY, wnętrz i wszystkiego tego, co związane jest z majsterkowaniem, dzierganiem i życiem, po prostu.

Kasia jest genialna. Jest wykonawczynią wszystkich swoich projektów. Jest dokładna, twórcza i taka "swojska".  Podaje dokładne przepisy na swoje dokonania, więc każdy, nawet początkujący majsterkowicz, może wykonać np. atrapę kominka ( o tym w innym poście:)
  • Magdalena Szulc z http://simplyhomeabout.blogspot.com/ to kwintesencja kobiecości. Takie są też jej projekty. Jej dom wprost uwielbiamy. Mogłybyśmy kopiować go w całości. Jej kuchnia wymiata!
  • Kto nie zna http://www.scraperka.pl/. Ręka w górę. Nie widać :) Guru blogerek. Nasze też:) Prezentuje swoje skandynawskie wnętrze. Jest naturalna, bezpretensjonalna i zawsze ma świetne zdjęcia.
  • Kasia Sojka z http://www.piatypokoj.pl/ to kolejny wzór do naśladowania z dziedziny DIY. Uwielbiamy jej projekty. Przede wszystkim za to, że możemy je same wykonać:)
Mogłybyśmy tak wymieniać i wymieniać. W najbliższych postach będziemy prezentować nasze kolejne ulubione inspiracje. A tymczasem rozpoczynamy działalność DIY i obiecujemy równać do najlepszych. Pozdrawiamy A. i M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz